Sadzimy drzewa dla nowożeńców w Dolinie Raby

Drzewa dla nowożeńców

Drzewa, które pozwolą skryć się przed palącym słońcem, a może i skryć się przed palącym uczuciem? Drzewa, które w przyszłości mogą być wsparciem, a może i dosłownie oparciem dla ofiar strzał Amora?

Drzewa dla Nowożeńców to wyjątkowy prezent na lata!

Ośrodek “Dolina Raby” w Kłaju może stać się teraz Ośrodkiem Romantyczności. 

Bo już nie tylko letni skwar, ale także płomień uczuć może niemal zwęglić Wasze serca, gdy zdacie sobie sprawę z faktu, że drzewo, które właśnie daje Wam cień, to symbol uczucia. 

W ramach wyjątkowej akcji na terenie Ośrodka “Dolina Raby” w Kłaju posadziliśmy 25 olch. Drzewa te to symboliczny i nieco tajemniczy prezent dla Nowożeńców, dlatego też mamy nadzieję, że będą obiektem szczególnej uwagi i troski, będą wspaniale rosły i szybko staną się enklawami zielonego cienia dla wypoczywających na terenie ośrodka. 

Dlaczego posadziliśmy olchy w prezencie dla Nowożeńców?

Gatunkiem, który dobrze się sprawdza w okolicy zbiorników wodnych, jest olcha czarna, a drzewa, które zostały posadzone, mają 3-4 metry wysokości. Zatem już w tym sezonie będzie można zakosztować odrobiny romantyzmu w ich cieniu. 

Teraz potrzebujemy poczekać, aż wiosna się w pełni rozgości, drzewa mocno przytulą korzenie do gleby i gałęzie obsypią się zielenią. 

Nowożeńcom życzymy, by ich związek wzrastał razem z drzewami, które niczym symboliczne filary będą przypomnieniem i wsparciem w tych mniej różowych chwilach. 

Niechaj Wam się żyje wspaniale i zielono!

Serdecznie dziękujemy zarządcy Ośrodka „Dolina Raby” za miłą atmosferę!