Czas na Las z firmą Sitel Polska – Warszawa

10 lipca 2018 | Nowości

14 czerwca 2018 roku Fundacja Aeris Futuro, wraz z wolontariuszami z firmy Sitel Polska oraz przedstawicielami Lasów Miejskich – Warszawa, posadziła w Warszawie 100 sadzonek roślin biocenotycznych! Akcja odbyła się w ramach Programu Czas na Las.

Z wolontariuszami firmy Sitel Polska spotkaliśmy się punktualnie o wyznaczonej godzinie. Od samego początku widać było ogromną motywację do działania. W dobrych nastrojach przystąpiliśmy do krótkiego instruktażu z zasad BHP, a także szkolenia z techniki sadzenia roślin. Gdy już wszystko było jasne, wszyscy z zapałem przystąpili do sadzenia na wyznaczonym terenie. Na miejsce sadzenia wybrano wydzieloną część na obszarze Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt, znajdującego się przy siedzibie Lasów Miejskich – Warszawa.

W dowód uznania za pracę wolontariacką i posadzenie 100 sadzonek roślin biocenotycznych na terenie Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt w Warszawie, Fundacja Aeris Futuro wręczyła przedstawicielom firmy Sitel Polska Certyfikat poświadczający o wspólnym zaangażowaniu w ochronę klimatu poprzez akcję sadzenia drzew. Posadzenie 100 roślin biocenotycznych przyczyniło się do kompensacji emisji 7,5 ton dwutlenku węgla. Z tego względu możemy śmiało stwierdzić, że takie działanie stanowi wkład w ochronę klimatu oraz środowiska naturalnego, jak również jest elementem realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu przez firmę Sitel Polska.

Radość po wspólnej akcji można było dostrzec, czytając pamiątkowy komentarz zamieszczony na profilu Fundacji przez pracowników firmy Sitel Polska:

Sitel Polska: „Fundacja Aeris Futuro – dziękujemy za cudownie spędzony czas!
Nie byłoby tak super, gdyby nie Wasza świetna organizacja, dbałość o szczegóły przedsięwzięcia i generalny profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni!”

My także nie pozostaliśmy dłużni, odpowiadając jak najbardziej szczerze i prawdziwie:
Fundacja Aeris Futuro: „Gratulacje przede wszystkim dla świetnie zmotywowanych Wolontariuszy Sitel Polska, których zapał i zaangażowanie był niezwykle widoczny przez cały czas trwania akcji! Liczymy na dalszą, równie udaną współpracę, dziękujemy że jesteście z nami!”

Krótka, lecz treściwa i doskonale podsumowująca nasze wspólne działania relacja znalazła się również na fanpage’u firmy Sitel Polska (której jeszcze raz dziękujemy za świetnie spędzony, pracowity czas) – sami przeczytajcie! Sitel Polska & Fundacja Aeris Futuro Wspaniała współpraca!

A my już teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji Czas na Las z firmą Sitel Polska!

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sitel Polska

Najnowsze artykuły

Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na kolejny taneczny wieczór z muzyką czango. Jeśli nigdy wcześniej nie tańczyłeś tańców Czangów – nie obawiaj się do nas dołączyć! W piątek 18 sierpnia od 19:00 w Krakowie, Świętego Krzyża 11/1 odbędzie się potańcówka z muzyką na żywo.  Czangowie to lud...

czytaj dalej
Systemu kaucyjnego możemy nie zobaczyć aż do 2030 r.

Systemu kaucyjnego możemy nie zobaczyć aż do 2030 r.

Branża napojowa i strona społeczna domagają się jak najszybszego skierowania pod obrady Sejmu i uchwalenia ustawy o systemie kaucyjnym. Projekt bardzo potrzebnej pod względem ochrony środowiska i gospodarczym ustawy opracowany przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska z...

czytaj dalej
VII FORUM Green Smart City

VII FORUM Green Smart City

W dniach 20-21 kwietnia 2023 r., w Centrum Kongresowym UR przy al. 29 Listopada 46 w Krakowie odbędzie się VII Forum Green Smart City. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu...

czytaj dalej