Czas na Las z firmą Sitel Polska – Warszawa

10 lipca 2018 | Nowości

14 czerwca 2018 roku Fundacja Aeris Futuro, wraz z wolontariuszami z firmy Sitel Polska oraz przedstawicielami Lasów Miejskich – Warszawa, posadziła w Warszawie 100 sadzonek roślin biocenotycznych! Akcja odbyła się w ramach Programu Czas na Las.

Z wolontariuszami firmy Sitel Polska spotkaliśmy się punktualnie o wyznaczonej godzinie. Od samego początku widać było ogromną motywację do działania. W dobrych nastrojach przystąpiliśmy do krótkiego instruktażu z zasad BHP, a także szkolenia z techniki sadzenia roślin. Gdy już wszystko było jasne, wszyscy z zapałem przystąpili do sadzenia na wyznaczonym terenie. Na miejsce sadzenia wybrano wydzieloną część na obszarze Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt, znajdującego się przy siedzibie Lasów Miejskich – Warszawa.

W dowód uznania za pracę wolontariacką i posadzenie 100 sadzonek roślin biocenotycznych na terenie Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt w Warszawie, Fundacja Aeris Futuro wręczyła przedstawicielom firmy Sitel Polska Certyfikat poświadczający o wspólnym zaangażowaniu w ochronę klimatu poprzez akcję sadzenia drzew. Posadzenie 100 roślin biocenotycznych przyczyniło się do kompensacji emisji 7,5 ton dwutlenku węgla. Z tego względu możemy śmiało stwierdzić, że takie działanie stanowi wkład w ochronę klimatu oraz środowiska naturalnego, jak również jest elementem realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu przez firmę Sitel Polska.

Radość po wspólnej akcji można było dostrzec, czytając pamiątkowy komentarz zamieszczony na profilu Fundacji przez pracowników firmy Sitel Polska:

„Sitel Polska: Fundacja Aeris Futuro – dziękujemy za cudownie spędzony czas!

Nie byłoby tak super, gdyby nie Wasza świetna organizacja, dbałość o szczegóły przedsięwzięcia i generalny profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni!!!”

My także nie pozostaliśmy dłużni, odpowiadając jak najbardziej szczerze i prawdziwie:

„Fundacja Aeris Futuro: Gratulacje przede wszystkim dla świetnie zmotywowanych Wolontariuszy Sitel Polska, których zapał i zaangażowanie był niezwykle widoczny przez cały czas trwania akcji! Liczymy na dalszą, równie udaną współpracę, dziękujemy że jesteście z nami!!!

Krótka, lecz treściwa i doskonale podsumowująca nasze wspólne działania relacja znalazła się również na fanpage’u firmy Sitel Polska (której jeszcze raz dziękujemy za świetnie spędzony, pracowity czas) – sami przeczytajcie! Sitel Polska & Fundacja Aeris Futuro – Wspaniała współpraca!

A my już teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji Czas na Las z firmą Sitel Polska!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sitel Polska

Najnowsze artykuły

Jesienne nasadzenia w Wrocławiu

Jesienne nasadzenia w Wrocławiu

Dziś, 5 października, w pięknej aurze złotej polskiej jesieni, ciesząc się międzynarodowym towarzystwem, razem z firmą Noark Electric sadzimy we Wrocławiu 26 dużych drzew! NOARK Electric to firma o światowym zasięgu, zajmuje się dostarczaniem...

czytaj dalej
Rozstrzygnięcie konkursu „Nie zapomnij  o wodzie”

Rozstrzygnięcie konkursu „Nie zapomnij o wodzie”

W ramach projektu „Hydrozagadka – jak wygrać z suszą” przeprowadziliśmy konkurs literacki „Nie zapomnij o wodzie”. Konkurs okazał się przedsięwzięciem niezwykle inspirującym, a ocenianie prac zapewniło jury bardzo wiele skrajnych emocji, od śmiechu...

czytaj dalej
Rozstrzygnięcie konkursu „Żar leje się z nieba”

Rozstrzygnięcie konkursu „Żar leje się z nieba”

Kolejny etap realizacji naszego projektu "Hydrozagadka - jak wygrać z suszą?" dobiegł końca. Tym razem poznamy zwycięzców konkursu video w temacie wody. 30 wrzesnia mieliśmy zaszczyt być zaproszeni na  Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”....

czytaj dalej
Sadzimy drzewa podczas 40 edycji Festiwalu Ale Kino!

Sadzimy drzewa podczas 40 edycji Festiwalu Ale Kino!

Przed nami jubileuszowa 40. edycja Ale Kino! Festiwal odbędzie się między 1 a 7 października w Poznaniu oraz między 30 listopada a 4 grudnia na platformie www.alekino.com. Wspólnie z twórcami Festiwalu posadzimy 40 drzew w Poznaniu! Ale Kino! to...

czytaj dalej