Sadzimy na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego z Igepa

24 października 2022 | Nowości

Dziś, 24 października, sadzimy drzewa na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego, a konkretnie w Polance Hallera. Akcja może się odbyć dzięki firmie Igepa. Gatunki drzew, które zostały wybrane na dzisiejsze sadzenie to: graby, lipy i olcha czarna.

 

Gdzie odbyło się nasadzenie?

Dziś po raz kolejny odwiedzimy Polankę Hallera – obszar należący do Uniwersytetu Jagiellońskiego (UJ), który ma charakter lasu ochronnego. Głównym celem sadzenia na tym terenie jest przywrócenie mu naturalnej postaci ponieważ, niestety, nie stanie się to bez pomocy ludzi. Tym razem dzięki pomocy firmy Igepa mamy zamiar wzbogacić ten teren o graby, lipy i olchę czarną.

 

Z kim sadzimy drzewa na terenie Uniwersytetu?

Firma Igepa to ogólnopolski dystrybutor papierów i podłoży dla poligrafii, a także materiałów opakowaniowych i mediów dla reklamy: płyt z tworzyw, materiałów rolowych itp. W Polsce działa już od 25 i jest członkiem Igepa Group, europejskiego dystrybutora obecnego w aż 25 krajach i odnoszącego sukcesy w branży od 60 lat.

 

Serdecznie dziękujemy firmie Igepa za współpracę i dzisiejszą akcję podczas której mogliśmy zasadzić drzewa w ramach programu Czas na Las.

Najnowsze artykuły

Zapraszamy na IV Festiwalu Czango w Polsce

Zapraszamy na IV Festiwalu Czango w Polsce

W dniach 5 października w Gdańsku oraz od 6 do 8 października w Toruniu, odbędzie się IV Festiwal Czango w Polsce. To wyjątkowe święto kultury tradycyjnej Węgier, Polski i Ukrainy, które ożywia tradycje, buduje relacje i tworzy przyjaźnie pomiędzy miłośnikami kultury...

czytaj dalej
Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na kolejny taneczny wieczór z muzyką czango. Jeśli nigdy wcześniej nie tańczyłeś tańców Czangów – nie obawiaj się do nas dołączyć! W piątek 18 sierpnia od 19:00 w Krakowie, Świętego Krzyża 11/1 odbędzie się potańcówka z muzyką na żywo.  Czangowie to lud...

czytaj dalej