WARSZTATY - czyli Natura wkracza do Biura

NA CZYM TO POLEGA?

Chciałbyś, aby dla Twoich pracowników  praca nie była jedynie obowiązkiem lecz czymś, co ich rozwija i daje satysfakcję? Z drugiej strony nie masz czasu na organizację EKOINTEGRACJI?
Nasze warsztaty będą w tym wypadku świetnym rozwiązaniem. Przyjedziemy do Ciebie i zrealizujemy wybrany program. Pracownicy na pewną znajdą godzinę bądź dwie na nauczenie się czegoś ciekawego.

ZOBACZ KILKA PRZYKŁADÓW PONIŻEJ:

aby poznać wszystkie możliwości, skontaktuj się z nami

DOM I BIURO, czyli z ekologią za pan brat

Podczas tych warsztatów uczestnicy dowiedzą się o wielkości normalnego zużycia energii (i nie tylko energii) w typowym biurze czy mieszkaniu. Zapoznają się również ze sposobami ograniczenia zużycia oraz sami policzą, ile można zaoszczędzić dzięki wybranym przez nich środkom działania.

Forma konkursu zaktywizuje wszystkich uczestników, a własne wyliczenia spowodują, ze wiedza zostanie w pamięci na długo.

MIKROOGRÓD

Natura wkracza do biura! Każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć własny mikroogród, który ma szansę przetrwać przynajmniej kilka lat, ciesząc oczy wszystkich na niego patrzących. Z dostępnych składników, pod kierunkiem specjalisty, uczestnicy zbudują coś naprawdę niezwykłego i z pewnością zielonego.

Budowa mikroogrodu da uczestnikom porcję bardzo ciekawej wiedzy praktycznej, którą każdy będzie mógł w przyszłości wykorzystać w domu bądź biurze.

ZIELONA KUCHNIA

Jeden z najlepszych w Polsce specjalistów od ziół i dzikich roślin jadalnych przekaże cząstkę swojej wiedzy Twoim pracownikom. W formie ciekawej, wymagającej i z pewnością zabawnej. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać niektóre rośliny, łączyć je w smakowite zestawienia i przygotują bardzo smaczną i przede wszystkim zdrową, potrawę.

Bądź tylko zdrową, jeśli wykażą się mniejszą sprawnością w rozwiązywaniu zagadek przygotowanych przez naszego eksperta.

EKOKOSMETYKI Z WŁASNEJ FABRYKI

Każdy uczestnik będzie mógł wykonać ekologiczny kosmetyk. Korzyści, które wyniosą z tego stanowiska to przede wszystkim wiedza na temat produkcji prostych kosmetyków ekologicznych. Podczas warsztatów dowiedzą się również, czego unikać w kosmetykach, jakie są niebezpieczeństwa.

Każdy otrzyma pakiecik informacyjny odnośnie przepisów oraz niebezpieczeństw używania kosmetyków zawierających niektóre substancje chemiczne.

UPCYKLING RELAKSUJE

Warsztaty ze znakomitymi specjalistami rękodzieła, którzy w przystępny sposób wytłumaczą kilka technik tworzenia pięknej biżuterii. Zgodnie z idą upcyklingu, niepotrzebne już przedmioty, drobiazgi przeznaczone do kosza, otrzymają tutaj swoje drugie życie. Kto wie, czy nie dłuższe i piękniejsze niż poprzednie.

Dzięki wiedzy naszych instruktorów, a Państwa wyobraźni i energii, stworzymy wspólnie niepowtarzalne dzieła sztuki.

ZOBACZ KILKA REALIZACJI

<a href="https://aerisfuturo.pl/projekt/cemex-projekt-natura-wkracza-do-biura/"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="oferta-container"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="image-container"><img src="https://aerisfuturo.pl/wp-content/uploads/2018/09/CEMEX-EkodzieńAeris-Futuro1.jpg"/></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><h4>CEMEX – Ekodzień w projekcie „Natura wkracza do biura”</h4><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p>„EKO DZIEŃ” był atrakcyjną formą nauki ekologicznego podejścia do świata. Przeprowadzilismy 4 warsztaty: „Zrób własny mikroogród”, „Ekokosmetyki z twojej własnej fabryki”, „Biżuteria upcyklingowa” oraz „Dzika kuchnia”.</p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><span>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ</span><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></a>
<a href="https://aerisfuturo.pl/?project=decathlon-projekt-czas-na-las"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="oferta-container"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="image-container"><img src="https://aerisfuturo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Decathlon-350.jpg"/></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><h4>DECATHLON – projekt „Sportowe korzenie Decathlonu”</h4><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p>24 listopada 2017 roku miała miejsce akcja sadzenia drzew „Sportowe korzenie Decathlonu” w Kutnie. Jest to jeden z najmniej zalesionych obszarów w Polsce, stąd było idealne na organizację wydarzenia „Czas na Las”.</p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><span>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ</span><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></a>
<a href="https://aerisfuturo.pl/projekt/state-street-projekt-natura-wkracza-do-biura/"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="oferta-container"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div class="image-container"><img src="https://aerisfuturo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Warsztaty-ekologiczne-w-Krakowie1.jpg"/></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><h4>STATE STREET – projekt „Natura wkracza do biura”</h4><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><p>Świąteczne warsztaty dla pracowników firmy STATE STREET. Było ekologicznie, miło i świątecznie. I wszyscy wyniesli z warsztatów piękne upominki dla najbliższych</p><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><span>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ</span><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></a>