Konkurs filmowy pt.: „Żar leje się z nieba!” w ramach projektu Hydrozagadka

8 lipca 2022 | Nowości

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Audiowizualnym pt. „Żar leje się z nieba”, organizowanego w ramach projektu „Hydrozagadka – jak wygrać z suszą?” finansowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG przy współpracy z Fundacją CSR Res Severa organizatorem Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 indywidualnie lub w zespole stworzonych prac – film, nie krótszy niż 1 minuta. Praca konkursowa powinna poruszać kwestię problemu i/lub rozwiązania zjawiska suszy, retencji i sytuacji hydrologicznej.

Praca może być wykonana za pomocą kamery wideo, aparatu fotograficznego, komputerowo lub telefonem komórkowym.

Celem konkursu jest wypracowanie pomysłów niwelujących skutki suszy, budowanie poczucia odpowiedzialności  i gotowości do działania w zakresie ochrony środowiska oraz wzrost świadomości na temat sytuacji hydrologicznej w Polsce. 

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Prace należy przesłać do 15.09.2022 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 30.09.2022 r. w Kinie Rialto Poznań o godzinie 18:00 podczas Gali Finałowej VII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

W załącznikach znajdują się Regulamin Konkursu, Karta zgłoszenia oraz Oświadczenie opiekuna prawnego (dla osób poniżej 18 r.ż.).

REGULAMIN

Karta zgłoszenia

Oświadczenie opiekuna

Hydrozagadka-jak_wygrac_z_susza-patronat

Najnowsze artykuły

Zapraszamy na IV Festiwalu Czango w Polsce

Zapraszamy na IV Festiwalu Czango w Polsce

W dniach 5 października w Gdańsku oraz od 6 do 8 października w Toruniu, odbędzie się IV Festiwal Czango w Polsce. To wyjątkowe święto kultury tradycyjnej Węgier, Polski i Ukrainy, które ożywia tradycje, buduje relacje i tworzy przyjaźnie pomiędzy miłośnikami kultury...

czytaj dalej
Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na potańcówkę czango w Krakowie

Zapraszamy na kolejny taneczny wieczór z muzyką czango. Jeśli nigdy wcześniej nie tańczyłeś tańców Czangów – nie obawiaj się do nas dołączyć! W piątek 18 sierpnia od 19:00 w Krakowie, Świętego Krzyża 11/1 odbędzie się potańcówka z muzyką na żywo.  Czangowie to lud...

czytaj dalej