napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Portal Carpooling.pl

Proste rozwiązanie przygotowane między innymi z myślą o organizatorach wydarzeń przyciągających uczestników z odległych miejsc oferuje serwis http://www.carpooling.pl. Jest to polska odsłona największej giełdy umawianych przejazdów w Europie. Operator platformy od lat współpracuje z organizatorami wydarzeń gromadzących tysiące uczestników.

Carpooling.pl proponuje współpracę polegającą przede wszystkim na BEZPŁATNYM udostępnieniu modułu pobierającego w czasie rzeczywistym oferty przejazdów i zapytania o wolne miejsca z centralnej bazy serwisu. Dzięki temu osoby odwiedzające stronę imprezy mogą przejrzeć konkretne ogłoszenia bez konieczności odwiedzania Carpooling.pl. Giełda przejazdów staje się zatem dodatkową atrakcyjną treścią przynoszącą praktyczne korzyści. Organizator otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego, w którym wybiera miasta (jeśli impreza ma miejsce w małej miejscowości, warto wybrać dodatkowo kilka większych w pobliżu), a także dowolnie określa wygląd giełdy, dopasowując czcionki i kolorystykę. Wygenerowany na koniec kod zamieszcza w wybranym miejscu na swojej stronie internetowej.
W ramach rozszerzonych warunków współpracy przygotowywanych indywidualnie dla każdego organizatora, Carpooling.pl oferuje również bezpłatnie pomoc w promocji wydarzenia poprzez własne kanały komunikacyjne, np. bannery czy działania na portalach społecznościowych. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających umawianie się na wspólny dojazd przynosi nie tylko korzyści logistyczne czy infrastrukturalne, ale ma także pozytywny wpływ na wizerunek imprezy i jej organizatora w oczach mediów i lokalnych społeczności.

Tel. 012 376 54 41

Kontakt: Justyna Luty-Urbanek, Product Manager, urbanek@carpooling.pl

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
telefon: 726 546 000, e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków

REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803
Możesz pomóc: PKO BP 92 1440 1127 0000 0000 0474 5396

engine solidside