napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Pracownicy i współpracownicy

Poznaj zespół Fundacji oraz dowiedz się kto koordynuje poszczególne działania. 

Zapraszamy do kontaktu! 

prezes Fundacji Aeris Futuro
e-mail: jmieszkowicz[at]aerisfuturo.pl

Założycielka i Prezes Fundacji Aeris Futuro. Twórczyni pierwszego w Polsce Kalkulatora CO2 pozwalającego oszacować wpływ na środowisko (tzw. ślad klimatyczny) i zrekompensować go poprzez działania offsetowe jak sadzenie drzew. Inicjatorka i koordynatorka wielu proekologicznych projektów z biznesem. 

Wiceprezes Fundacji

koordynator projektu "Zielona Energia Zmiany Społecznej"

e-mail: wstepniewski@aerisfuturo.pl

Ostatnio ekspert d/s energetyki w Projekcie energetycznych narad obywatelskich "Włącz się" na Kociewiu oraz Lubelszczyźnie.
Były zastępca Dyrektora Generalnego Polskiej Izby Gospodarczej Energii Odnawialnej PIGEO. Kierował przez wiele lat projektem "Klimat i energia", który był częścią globalnego Programu WWF „Przeciwdziałanie Zmianom Klimatu". Wcześniej zajmował się problematyką efektywności energetycznej w ramach Polskiego Projektu Energooszczędnego Oświetlenia PELP. Brał również udział w planowaniu programów zarządzania popytem na energię w firmie energetycznej Northeast Utilities w stanach Connecticut i Massachusetts.

trener edukacji ekologicznej 

Posiada duże doświadczenie w pracy edukacyjnej, instruktor kilku dyscyplin sportowych, pilot wycieczek, fotograf. Absolwent historii oraz kulturoznawstwa międzynarodowego. Jedną z jego największych pasji i talentów jest nauczanie.

pracownik administracyjno-biurowy
 
Absolwent Ochrony Środowiska na AGH w Krakowie. Założyciel stron edukacyjnych na portalu Facebook: Smog-Info, Zieleń w miastach. Finalista III Edycji Konkursu GeoTalent w dziedzinie Ochrona Środowiska, organizowanego przez PGNiG. Współorganizator OZE Day – Dnia Odnawialnych Źródeł Energii 2016, organizowanego przez KN Odnawialnych Źródeł Energii „Grzała” na AGH. Prywatnie pasjonat wycieczek pieszych i rowerowych oraz wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. 
konsultant ds. public relations
e-mail: ttabako[at]aerisfuturo.pl

Konsultant ds. ekoefektywności oraz edukator ekologiczny


Przez prawie dziesięć lat pracował dla różnych zakładów przemysłowych jako specjalista ds. ochrony środowiska. Zdobył różnorodne doświadczenia, pełniąc funkcje pełnomocnika ds. systemu zarządzania ISO 14001, inspektora BHP, trenera i audytora, koordynatora projektów ekologicznych oraz lokalnego lidera Kaizen. Ukończył studia na kierunku ochrony środowiska oraz studia podyplomowe na kierunku Six Sigma i optymalizacja procesów.
Jest popularyzatorem poprawy wydajności przedsiębiorstw oraz zmniejszania ich wpływu na środowisko przy pomocy koncepcji: „Ekoefektywność", „Zielona Produktywność", „Czystsza Produkcja" oraz „Lean i Green".

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
telefon: 726 546 000, e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków

REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803
Możesz pomóc: PKO BP 92 1440 1127 0000 0000 0474 5396

engine solidside